17.12.2008 15:37

Vzácná návštěva na Klub Íčku

 

 

Z Moskvy na skok ve Zlíně

Kapitán české hokejové reprezentace a bývalý zlínský útočník Petr Čajánek spolu se svým mladším spoluhráčem Karlem Rachůnkem přijali pozvání zlínského sledge hokejového týmu Sedící Medvědi na krátkou besedu.
Přišli v předvánočním čase se svými blízkými do prostor Střediska volného času pro postižené Klub Íčko ve Zlíně osobně popřát Sedícím Medvědům hodně úspěchů v nelehkém postupu z konce tabulky do pozic zajišťujících účast v play off. Zaznělo též ujištění, že i oni ve svém současném angažmá znají pocit marnosti při obdržených brankách po střelách od červené.

Ale hlavně se zajímali o to, jak se dá vhodně využít blížící se desáté výročí začátku zlínského a tím i českého sledge hokeje v souvislosti s jejich zájmem zaštítit další potřebnou podporu sledge hokeje. Petr Čajánek s Karlem Rachůnkem zlínským sledge hokejistům velmi pomohli významnou finanční částkou právě tento měsíc, kdy na konto klubu poslali své odměny za výkony v reprezentaci.

S Petrem Čajánkem toto setkání bylo malé deja vu - byl na Klub Íčku už na počátcích existence sledge hokeje, tehdy jako člen delegace zlínského hokejového Áčka, které se poskládalo na šatně a věnovalo začínajícím sledge hokejistům 20 000. I tehdy to byla správná chlapská pomoc. Poděkování sledge hokejistů oběma pánům je tedy na místě.

 

Roman Herink

—————

Zpět


Kontakt

Mgr. Radka Špicová, Petr Julina, Marcela Knedlová

SVČ Ostrov radosti Zlín
detaš. prac. KLUB ÍČKO
ul. Miloše Knesla 4056
76001 Zlín


+420 773765204