27.05.2014 10:56

KLUB ÍČKO OPEN VII. 2013 -2014

Šachový turnaj očima Petra Slezáka.

Turnaje se účastnilo 6 hráčů, kteří každé pondělí se setkávali u šachovnice. Za šachovnicí jsme prožili pěkné a dramatické chvíle. Hrálo se systémem každý s každým. Hráči odehráli spolu dvě partie. Vítězem šachového Klub íčka Open VII. se stal Jaroslav Šnajdr  ze Zlína. Na druhém místě se umístil Petr Slezák ze Zlína. Oba hráči na prvním a druhém místě získali 8,5 bodu. Vzájemné partie, které obě skončili remizou nerozhodli. O vítězi musely tedy rozhodnout další partie. J. Šnajdr remizoval s D.Vyoralem, který celkově získal 6 bodů. P.Slezák remizoval s Z.Šlezarem, který celkově měl 5 bodů.  Další pořadí v turnaji:  3. Dušan Vyoral z Vizovic,  4. Zdeněk Šlezar ze Zlína, 5. Vilém Sychra z Napajedel u Zlína, 6.  Lukáš Bublík z Hvozdné u Zlína.                                                                                                                                             Pracovníci městského SVČ Klub Ička  Zlín Marcela Knedlova, Petr Julina a zástupce šachového klubu ZAS Zlín Petr Slezák v pondělí 12. 5. 2014 ukončili šachovou soutěž Klub íčko Open VII. P.Slezák poděkoval hráčům za účast a všichni hráči byli odměněni z rukou Marcelky Knendlové diplomy a pěknými cenami.