15.12.2014 13:00

12. ročník Paraparády

Ve čtvrtek 11. prosince 2014 se uskutečnilo netradiční sportovní odpoledne pod názvem Vesmírná Paraparáda. V letošním roce se soutěžení vedlo v duchu  dobývání vesmíru.Cílem odpoledne, které přichystali  studenti FMK Univerzity T. Bati, bylo jako vždy nejen lámání bariér mezi lidmi fyzicky zdatnými a handicapovanými,ale především vytvoření příjemné atmosféry v prostředí, ve kterém jsou si všichni rovni. Vesmírného odpoledne se tak zúčastnilo 14 družstev, které byly rozlosovány do 7 týmů. Každý tým tvořilo jedno družstvo s handicapem a jedno bez handicapu. Pro soutěžící bylo připraveno 7 netradičních disciplín na invalidních vozících, stavění vesmírného korábu, lovení vesmírných krystalů a další.  I naše Klub Ičko zde mělo jako každý rok své družstvo, které tvořili R. Mana, E. Janoušek, V. Sychra a R. Zycha. Naše družstvo se spojilo a vytvořilo tým se studenty Průmyslové školy Zlín .Soutěže byly plné vesmírných dobrodružství, které zpestřilo vystoupení klauna s jeho kouzelnými bublinami. Jako vždy se organizátorům Paraparáda velmi zdařila.

 

Fotky z akce ZDE.

 

—————

Zpět


KontaktKLUBÍČKO
ul. Miloše Knesla 4056
76001 Zlín


+420 773765204


Blog

25.06.2011 10:01

Klub Íčko po deseti letech

Jak vnímají naši existenci lidé okolo?

Celý článek

—————